W ramach działania 4/4.21 Wdrażanie projektów współpracy Stowarzyszenie wraz z partnerami zrealizowało następujące projekty:

2013 r. – Wojewódzkie Targi Wielobranżowe Aktywny Senior – zrealizowane z 6 innymi LGD targi wielobranżowe, które odbyły się 11 sierpnia 2013 r., zostały przygotowane z myślą o seniorach aktywnie działających w województwie zachodniopomorskim. Ponad 40 wystawców zaprezentowało ofertę przygotowaną pod różnym kątem zapotrzebowania – od turystyki, przez ofertę doradczo-finansową, na rehabilitacji i zdrowiu kończąc. Targom towarzyszyły warsztaty komputerowe, rękodzielnicze, szereg wykładów tematycznych, wyjazd studyjny do Domu Seniora Stepniczanka oraz prezentacje grup seniorów z wielu miast naszego województwa. W imprezie wzięło udział ok. 5000 osób.

Zobacz wszystkie wpisy na temat TAS

Szczegóły projektu
  • 4 grudnia 2014Data:
Lubię to?
Więcej opcji udostępniania

W ramach działania 4/4.21 Wdrażanie projektów współpracy Stowarzyszenie wraz z partnerami zrealizowało następujące projekty: 2013 r. – Wojewódzkie Targi Wielobranżowe Aktywny Senior – zrealizowane z 6 innymi LGD targi wielobranżowe, które odbyły się 11 sierpnia 2013 r., zostały przygotowane z myślą o seniorach aktywnie działających w województwie zachodniopomorskim. Ponad 40 wystawców zaprezentowało ofertę przygotowaną pod…