W ramach działania 4/4.21 Wdrażanie projektów współpracy Stowarzyszenie wraz z partnerami zrealizowało następujące projekty:

2010 r. – I Leaderowskie Igrzyska Zachodniopomorskiego – na początku września w poszczególnych gminach wyłoniono drużyny sportowe z piłki nożnej, które wzięły udział w półfinałach rozgrywek powiatowych w Goleniowie. Zwycięzcy reprezentowali LGD na finałach w Kaliszu Pomorskim, gdzie dodatkowo na scenie reprezentowały się zespoły artystyczne z naszego obszaru, jak również zaprezentowano wiele wyrobów rękodzielniczych. Wielkim atutem było zaangażowanie dzieci, które niekoniecznie należą do klubów sportowych. W projekcie udział wzięło 11 LGD.

2011 r. – II Leaderowskie Igrzyska Zachodniopomorskiego – II edycję rozszerzono o rozgrywki w piłkę siatkową. W półfinałach w Goleniowie udział wzięło 165 zawodników. Do reprezentowania LGD w finale, który odbył się w Dobrej gm. Łobez zakwalifikowały się cztery drużyny z obszaru powiatu goleniowskiego. Projekt został zrealizowany w partnerstwie z 10 LGD.

Zobacz wszystkie wpisy na temat LIZ

Szczegóły projektu
  • 4 grudnia 2014Data:
Lubię to?
Więcej opcji udostępniania

W ramach działania 4/4.21 Wdrażanie projektów współpracy Stowarzyszenie wraz z partnerami zrealizowało następujące projekty: 2010 r. – I Leaderowskie Igrzyska Zachodniopomorskiego – na początku września w poszczególnych gminach wyłoniono drużyny sportowe z piłki nożnej, które wzięły udział w półfinałach rozgrywek powiatowych w Goleniowie. Zwycięzcy reprezentowali LGD na finałach w Kaliszu Pomorskim, gdzie dodatkowo na scenie…