Spotkanie – „Mikrodotacje-Małe Inicjatywy Lokalne”

Mar 12, 2015 w Aktualności
Spotkanie – „Mikrodotacje-Małe Inicjatywy Lokalne”

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące kolejnego naboru wniosków w ramach projektu pn. „Mikrodotacje -Małe Inicjatywy Lokalne”. Masz pomysł na realizację małej inicjatywy lokalnej w sferze pożytku publicznego? Pomożemy Ci w sfinansowaniu tych działań. Działania skierowane są do młodych organizacji pozarządowych ale również do grup nieformalnych i grup samopomocowych.
16 marca br. rusza kolejny nabór wniosków w ramach projektu pn. „Mikrodotacje – Małe Inicjatywy Lokalne”, który realizowany jest przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. i Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego.
W związku z powyższym zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące projektu, które odbędą się:

  • w czwartek, 26 marca 2015 r. o godz. 12:30 w sali 400 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego WZ przy ul. Piłsudskiego 40-42 w Szczecinie;
  • w poniedziałek, 30 marca 2015 r. o godz. 12:30 w sali 300 w siedzibie Urzędu Miasta Koszalin, Stary Rynek 6-7.

Podczas spotkania dowiecie się Państwo, co należy zrobić i jakie warunki należy spełnić, aby starać się o wsparcie finansowe. Spotkanie w Szczecinie poprowadzi pani Marta Przeczewska – lokalny animator, z kolei w Koszalinie pani Magdalena Jankowska z Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.
Szczegóły dotyczące naboru znajdują się na stronie:
http://www.mikrodotacje-mil.karrsa.pl/aktualnosci/41,konkurs-2015.html
Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!
Projekt dofinansowany ze środków programu FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH.

HARMONOGRAM

karta_zgloszenia_mikrodotacje_koszalin

karta_zgloszenia_mikrodotacje_szczecin