Nabór na osobę do monitoringu i weryfikacji wskaźników

sty 22, 2014 w Praca w LGD

Zarząd Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia Szanse Bezdroży Gmin Powiatu Goleniowskiego poszukuję osoby do monitoringu i weryfikacji wskaźników Lokalnej Strategii Rozwoju.

Pracownikiem LGD Stowarzyszenia Szanse Bezdroży Gmin Powiatu Goleniowskiego może być osoba, która:

  1. jest obywatelem polskim,
  2. posiada kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania pracy na określonym stanowisku,
  3. ukończyła 18 rok życia i posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta w pełni z praw publicznych,
  4. nie była karana za przestępstwo popełnione umyślnie,
  5. posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.

Termin i miejsce składania dokumentów:

do 5 lutego 2014 r. do godz. 15.30 w biurze Stowarzyszenia Szanse Bezdroży Gmin Powiatu Goleniowskiego; ul. Plac Bramy Wolińskiej 1 (Brama Wolińska, IV piętro); 72-100 Goleniów.

 Wymagania wobec kandydata:

WYMAGANIA KONIECZNE:

  • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z praw publicznych
  • niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie
  • zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji
  • biegła obsługa komputera i Internetu
  • znajomość przepisów prawa i zagadnień związanych organizacją biura
  • kompetencje pracownika administracyjno – biurowego (doświadczenie w pracach biurowych)
  • prawo jazdy kat. B

WYMAGANIA POŻĄDANE:

  • doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów znajomość Leadera, PROW w nowym okresie programowania na lata 2007-2013 oraz innych programów np. RPO
  • miejsce zamieszkania i działalność na obszarze LGD
  • komunikatywność, chęć samokształcenia, kreatywność, samodzielność, dyspozycyjność

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • znajomość języka obcego

Zadania:

  • monitoring i weryfikacja realizacji wskaźników Lokalnej Strategii Rozwoju
  • wyjazdy w tereni przygotowywanie kwartalnych raportów z realizacji LSR
  • opracowanie ankiet i pism badających stopień wykorzystania środków, stopień wykorzystania powstałych obiektów itd.
  • wykonywanie zadań związanych z działalnością szkoleniową LGD organizacja konferencji LGD
  • współpracowała z beneficjentami, którzy zrealizowali operacje w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW).
  • prace zlecone przez zarząd lub dyrektora

Warunki zatrudnienia:

  • umowa zlecenia

Kandydat zobowiązany jest złożyć:

  • list motywacyjny
  • życiorys – curriculum vitae
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach
  • dokumenty poświadczające staż pracy, jeżeli są
  • oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji w Lokalnej Grupie Działania Stowarzyszenie Szanse Bezdroży Gmin Powiatu Goleniowskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z 2002 roku, Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.) poświadczone własnoręcznym podpisem.

Etapy konkursu:

  • Złożenie dokumentów przez Kandydatów i ich weryfikacja
  • Rozmowa kwalifikacyjna
  • Ogłoszenie wyników

Więcej wiadomości