1. Bednarek Jolanta (Nowogard)
  2. Berezowska Urszula (Nowogard)
  3. Blatkiewicz Paulina (Stepnica)
  4. Bobrowski Tomasz (Osina)
  5. Brodzka Beata (Nowogard)
  6. Bzdyra Alicja (Przybiernów)
  7. Bździuch Mieczysław (Goleniów)
  8. Detz Janina (Osina)
  9. Filipowicz Aneta (Przybiernów)
  10. Frasunkiewicz Dorota (Maszewo)
  11. Gmina Goleniów Reprezentant Henryk Zajko
  12. Gmina Maszewo Reprezentant Szuster Alicja (Maszewo)
  13. Gmina Nowogard Reprezentant Jarosław Soborski
  14. Gmina Osina Reprezentant Wiatr Michał
  15. Gmina Przybiernów Reprezentant Pryć Anna
  16. Gmina Stepnica Reprezentant Rzymczyk Stanisława
  17. Górecki Krzysztof (Osina)
  18. Heland Zygmunt (Nowogard)
  19. Herman Agnieszka (Stepnica)
  20. Jędrzejczyk Magdalena (Stepnica)
  21. Kędzierski Zdzisław (Stepnica)
  22. Klażyński Krzysztof (Przybiernów)
  23. Krzywania Marek (Nowogard)
  24. Lech-Mikołajczyk Anna (Osina)
  25. Ludowy Klub Sportowy Olimpia Reprezentant Saja Przemysław (Nowogard)
  26. Łachacz Irmina (Stepnica)
  27. Łukaszewski Zbigniew (Goleniów)
  28. Matławski Łukasz (Goleniów)
  29. Niepubliczna Zasadnicza Szkoła Zawodowa Reprezentant Wyzińska Lidia (Stepnica)
  30. Nowak Mirosława (Stepnica)
  31. Nowogardzkie Stowarzyszenie 4×4 „OFFROAD FACTORY” Reprezentant Piotr Brodzki (Nowogard)
  32. Olejnik Dariusz (Nowogard)
  33. Pakulska Agnieszka (Osina)
  34. Pawlik Ewa (Maszewo)
  35. Pawlik Piotr (Maszewo)
  36. Polniak Andrzej (Maszewo)
  37. Pryć Anna (Przybiernów)
  38. Reginia Beata (Goleniów)
  39. Rój Jerzy (Goleniów)
  40. Stancel Ewa (Maszewo)
  41. Staśkowiak Adam (Goleniów)
  42. Stawirej Danuta (Przybiernów)
  43. Stępień Agnieszka (Osina)
  44. Stowarzyszenie dla dzieci niepełnosprawnych „SERDUSZKO” Reprezentant Czyżak Irena (Nowogard)
  45. Stowarzyszenie „Teatr Krzyk” Reprezentant Marek Kościółek (Maszewo)
  46. Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „BRAMA VITAE” Reprezentant – Zbigniew Łukaszewski
  47. Stowarzyszenie Centrum Animacji Młodzieży Reprezentant Wilińska-Onyśko Agata (Goleniów)
  48. Stowarzyszenie Kreatywnych Osiniaków SKOs Reprezentant Górecki Krzystof
  49. Stowarzyszenie Maszewska Inicjatywa Gospodarcza Reprezentant . Storma-Piotrowska Małgorzata (Maszewo)
  50. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Stepnickiej Reprezentant Wyziński Andrzej (Stepnica)
  51. Stowarzyszenie Odnowy Wsi „ZAPIECEK” Reprezentant Woźniak Krystyna
  52. Stowarzyszenie Przyjaciół Gimnazjum w Przybiernowie Reprezentant Igras Anna (Przybiernów)
  53. Sućko Agnieszka (Przybiernów)
  54. Szechyńska Mariola (Przybiernów)
  55. Szwedo Krzysztof (Osina)
  56. Tański Adam (Przybiernów)
  57. Wąsik Katarzyna (Osina)
  58. Wiatr Michał (Osina)
  59. Wierzbicka Elżbieta (Przybiernów)
  60. Wilińska-Onyśko Agata (Goleniów)
  61. Woźniak Krystyna (Goleniów)
  62. Zarzecki Mirosław (Maszewo)
  63. Ziółkowska Teresa (Przybiernów)
  64. Zuzga-Gajdel Małgorzata (Osina)